Hızlı Teklif Al
x
x
AD SOYAD
Sizinle e-posta veya telefon ile iletişime geçtiğimizde, size isminizle hitap edebilmek isteriz.
CEP TELEFONU
Bizimle geçerli bir cep telefonu numarası paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir.
E-POSTA
Bizimle geçerli bir e-posta adresi paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir .
MESAJ
Bize hizmet almak istediğiniz konu ya dailgilendiğiniz araç ile ilgili bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
İletişim İzin Onayı

Nazer Otomotiv A.Ş. olarak size 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirmeler yapmak istiyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilecek bilgilendirmeler, kişisel bilgileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, elektronik posta, mektup vb. iletişim araçları vasıtasıyla size sunulacaktır. Bilgilerini verdiğiniz iletişim kanalı/kanalları yoluyla sizinle iletişime geçmemizi kabul ediyorsanız, lütfen onaylayınız.

Oto Koruma Sistemleri


Ses ve Darbe İzolasyonu

Ses ve Darbe İzolasyonu, yollardaki olumsuz koşullardan oluşan darbeleri engelleyerek aracınızın altının zarar görmemesini amaçlar. Darbelerden dolayı oluşan yol ve tekerlek seslerini engelleyerek %50 e kadar sesin kabin içine gelmemesini sağlar. Bu uygulama ISO 9001 kalitesinde üretilen pütürlü malzeme ve hava tabancası ile uygulanmaktadır.

Boya Koruma

Bu sistem aracınızın boyasını asit yağmurları, Uv Işınları, kuş pisliği, ağaç reçineleri ile araç yıkama sırasında kullanılan kalitesiz deterjan ve yıkama fırçalarının olumsuz etkisine karşı korur. Bu uygulama Carnabau yağlı özel teflon wax’lı ürünlerimiz ile aracınızın boyasının ömrünü arttırarak ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

İç Detaylı Temizlik ve Koruma

Kullandığınız ya da kullanılmış olarak satın aldığınız aracınıza uygulatacağınız bu sistemde detaylı döşeme , koltuk , tavan , taban , paspas , halı temizliği ve hijyen bakımı , araç içinin ve bagajın süpürülmesi ,deri koltukların hijyenik temizlenmesi araç koruma ve bakımı , torpido , plastik ve lastik aksamların hijyenik temizliği ve korunması kapı panellerinin temizlenmesi ve bakımı , iç-dış camların, aynaların temizlenmesi ,havalandırma temizlenmesi ve bakımı yapılmaktadır.

Cam Koruma

Su akışkanlığı ile yağışlı havalarda suyun akıp gitmesiyle sürüşte kalite sağlar ve aracınız geç kirlenir.

Motor Koruma

Bu sistem aracınızın motor üzerindeki yağ, zift ve koruma altına almasını içermektedir.

Altın Bakım

Bu sistem boya detaylı temizlik ve motor koruma uygulamalarını içermektedir.

Bu Sayfayı Paylaş
 
 
Binek Araçlar
Detay İçin tıklayınız
 
Ticari Araçlar
Detay İçin tıklayınız
 
Test Sürüş Formu
Detay İçin tıklayınız