Hızlı Teklif Al
x
x
AD SOYAD
Sizinle e-posta veya telefon ile iletişime geçtiğimizde, size isminizle hitap edebilmek isteriz.
CEP TELEFONU
Bizimle geçerli bir cep telefonu numarası paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir.
E-POSTA
Bizimle geçerli bir e-posta adresi paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir .
MESAJ
Bize hizmet almak istediğiniz konu ya dailgilendiğiniz araç ile ilgili bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
İletişim İzin Onayı

Nazer Otomotiv A.Ş. olarak size 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirmeler yapmak istiyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilecek bilgilendirmeler, kişisel bilgileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, elektronik posta, mektup vb. iletişim araçları vasıtasıyla size sunulacaktır. Bilgilerini verdiğiniz iletişim kanalı/kanalları yoluyla sizinle iletişime geçmemizi kabul ediyorsanız, lütfen onaylayınız.

Kia FinansCazip faizler ve 48 aya varan vadelerle, sıfır aracınızın toplam bedelinin belli tutarına kadar kredi kullanarak rahatlıkla yeni bir Kia veya istediğiniz marka model herhangi bir ikinci el araç için kredi kullanabilirsiniz. İsterseniz sabit taksitlerle, isterseniz değişken taksitler ve balon ödemeler ile bütçenize en uygun ödeme planını siz belirleyin.

  • Aylık Eşit Taksitli: Vadeniz boyunca aylık olarak eşit taksitler ile ödeyebileceğiniz bir kredi çeşididir.
  • Balon Ödeme: İlk taksitin belirleyeceğiniz vade kadar sonra (örneğin 3 ay sonra) ödenmesine imkân vererek balon ödeme imkânı sunar.
  • Kademeli: Aylık sabit taksit tutarı yerine ödeme planınızı belli oranda azalan ya da artan taksit tutarları ile oluşturabilirsiniz.
  • Ara Ödeme: Eşit taksitli ödeme planı istiyor ama aynı zamanda bazı vadelerde mevcut taksit tutarınıza önceden belirleyeceğiniz ilave bir tutar daha fazla ödemek istiyorsanız, bu ödeme planı sizin için uygun görünüyor.
  • Özel Ödeme: Başvurmak istediğiniz vadenin kısalmaması koşulu ile istediğiniz vadede ya da vadelerde ödemek isteyeceğiniz taksit tutarını belirleyebilirsiniz. Diğer vadeler için kalan kredi tutarı eşit olarak ödeme planınızda yer alacaktır.
  • Eşit Anapara Ödemeli: Her ay eşit anapara ödemesi yapmanın mümkün olduğu kredi türüdür.


Yeni Kia’nız veya ikinci el aracınızın kredisine ilişkin ödeme koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize iletin, avantajlarımızı anlatmak için size dönüş yapalım. 

Not: Kredi değerlendirilmesi tüm ödeme planı seçeneklerinde müşteri bazında yapılmaktadır. Başvuru değerlendirmesi sonucunda başvuru sahibine diğer ödeme planı alternatifleri sunulabilir.

 

Bu Sayfayı Paylaş
 

Kredi Hesaplama

     
 Tutar : TL
     
 Vade : Ay
     
 Faiz : %
     
    
Binek Araçlar
Detay İçin tıklayınız
 
Ticari Araçlar
Detay İçin tıklayınız
 
Test Sürüş Formu
Detay İçin tıklayınız