Satış
Filo Satış
Araç Kiralama
BMİS
İkinci El
Servis
İnteraktif Servis
Araç Koruma Sistemleri
Servis Randevu Formu
Haberler
Satış ve Sigortadan iki ödül daha aldık
Devamı
Diğer haberleri görmek için tıklayınız.
 
Araç Kiralama
 
nazer otomotiv

Neden Kiralama?
Şirketlerin faaliyet konuları ile ilgili birçok ihtiyaçları vardır... Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en düşük maliyetle çözmek !
Yatırım maliyeti avantajı var !
Araç yatırımı için finansman ayırmaya gerek kalmaz. Finans kaynakları şirketin faaliyet konusu için kullanılır.
nazer otomotivPeriyodik bakım ve servis avantajı var !
Tüm hizmetler tarafımızdan yapılır.Bunlar için zaman, emek ve para harcamanıza gerek kalmaz.
Yatırımı gidere dönüştürme avantajı var !
Satın alınan bir araç sabit kıymet olarak amortismana tabi iken (hemen giderleştirilemezken), kiralama halinde kira bedeli faturaları her ay doğrudan gider olarak kaydedilir. Vergi avantajı sağlar.
KDV avantajı var !
Normalde satın aldığınız aracın KDV’ si kanunen ödenecek KDV ‘den mahsup edilemez. Kiralama sisteminde ise; kira bedelinin KDV’si her ay mahsup edilir.
Bilanço ve kredibilite avantajı var !
Aracınızı kredi ile satın aldığınızda bilançonuzda borç rakamları görünerek kredibilitenizi olumsuz etkileyecektir. Kiralamada bu durum oluşmayacağı gibi kredi limitlerinizi faaliyet alanında kullanmış olursunuz.
araç kiralamaOperasyonel avantajları var !
Kira bedeline her türlü satın alma muamelesi, kasko, trafik sigortası, MTV, periyodik bakımlar, vb ... dahil olduğu için her ay sadece 1 adet kira faturası işlemi yapılarak gereksiz operasyonel zahmetten ve resmi kayıttan kurtulursunuz.
Sahiplik opsiyonu avantajı var !
Kiraladığınız araca, kiralama dönemi sonunda uygun şartlarda sahip olmanız da mümkün. Size bu bedeli bildiriyoruz. Dönem sonunda dilerseniz bu bedel üzerinden araç (devirle ilgili tüm giderler bize ait olmak üzere) sizin olabilir.
Yedek Araç Avantajı var !
Aracınız kaza ya da arıza nedeniyle serviste kaldığında, tarafınıza tahsis edilecek olan ikame araçla, aracınızla yürüttüğünüz operasyonel işlerinizden mahrum kalmayacak ve verim kaybı yaşamayacaksınız.

 

 

 

 
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji